Znajdź Wolontariusza


Zapraszamy organizacje, placówki, instytucje oraz osoby prywatne z obszaru województwa Wielkopolskiego, do skorzystania z naszej pomocy przy poszukiwaniu Wolontariuszy.

Od czego zacząć?

KROK 1: Kwestionariusz.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z fachowej pomocy przy pozyskiwaniu Wolontariuszy, wystarczy wypełnić krótki kwestionariusz:

Kwestionariusz do pobrania

I odesłać go na nasz adres e-mail: wolontariatwielkopolski@gmail.com

Prosimy o szczegółowe odpowiedzi na pytania, to pozwoli nam lepiej dopasować kandydata na Wolontariusza do Państwa potrzeb i wymagań.

KROK 2: Spotkanie wstępne.

Po otrzymaniu i przeanalizowaniu ankiety skontaktujemy się z Państwem w celu poznanie otoczenia, do którego będziemy kierowali przyszłych Wolontariuszy. Wysyłamy Wolontariuszy tylko do miejsc przez nas sprawdzonych, aby mogli się czuć bezpiecznie.

KROK 3: Spotkanie z kandydatem na Wolontariusza.

Kandydat na Wolontariusza we wcześniej ustalonym terminie przychodzi do Państwa na rozmowę. Podczas tego spotkania prosimy o dokładne ustalenie z Wolontariuszem jego obowiązków, czasu pracy oraz zapoznanie go z miejscem pracy.
Następnie Wolontariat Wielkopolski podpisuje porozumienie z Wolontariuszem i od tej pory mogą Państwo cieszyć się wparciem i pomocą ze strony Wolontariusza.